Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Nashi Art - Pokazy Akrobatyczne

Nashi Art to firma zajmująca się kompleksową organizacją i realizacją pokazów artystycznych. Specjalizuje się w pokazach akrobatyki powietrznej i naziemnej oraz sztuki cyrkowej. Nashiart przygotowuje pokazy artystyczne na imprezy: jubileusze, konferencje, pokazy mody, eventy, pikniki, gale czy festiwale. Markę stworzyła Natalia Dylczyk, akrobatka powietrzna zapraszana do pokazów na całym świecie oraz Michał Derlicki - jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Wushu Sportowym w Polsce, kaskader teatralny i filmowy.

 
  • Nasz zespół ma w sumie 20 lat doświadczenia w tworzeniu widowisk artystycznych i sportowych.
  • Współpracujemy z najlepszymi – w naszych pokazach występują utytułowani sportowcy, akrobaci i artyści.
  • O bezpieczeństwo naszych pokazów dba profesjonalna firma alpinistyczna.
  • Posiadamy i tworzymy nowe konstrukcje do występów akrobatyki powietrznej (żyrandole, sześciany).

 

Blog - najnowsze

Zmiana trendów we współczesnej sztuce cyrkowej

Zmiana trendów we współczesnej sztuce cyrkowej

Jeszcze niedawno sztuka cyrkowa większości osób kojarzyła się z występami tresowanych zwie ...

Niezbędne elementy profesjonalnego pokazu akrobatycznego

Niezbędne elementy profesjonalnego pokazu akrobatycznego

NashiArt – najwyższa wizualna jakość pokazów NashiArt to nie tylko dopracowane w najmniej ...

Co przesądza o wysokim poziomie pokazów akrobatycznych?

Co przesądza o wysokim poziomie pokazów akrobatycznych?

Profesjonalne pokazy akrobatyczne to nie tylko typowe widowiska sportowe, których zadaniem ...

 

CO NAS WYRÓŻNIA ?

W Nashi Art stawiamy na satysfakcję naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę od pierwszego kontaktu, aż do zakończenia projektu. Dbamy o to, by nasi Klienci wybrali z naszej oferty pokaz, który najlepiej zrealizuje ich cele i potrzeby. Dlatego dużo uwagi poświęcamy poznaniu oczekiwań Klienta, jego firmy. Rozmawiamy o kontekście wydarzenia, o odbiorcach pokazu, a także o możliwościach technicznych miejsca, w którym będzie się ono odbywało. Z doświadczenia wiemy, że finalny efekt zależy od profesjonalnego podejścia do każdego detalu pokazu, a także od dobrej organizacji pracy. Razem z Klientem omawiamy wszystkie elementy projektu, timeing, a także wymogi organizacyjne i logistyczne. Dbamy o regularną komunikację z Klientem na każdym etapie projektu. Wyjątkową wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa. Nasze pokazy są ubezpieczone, a przy elementach akrobatycznych wykonywanych na wysokości, naszych artystów zabezpiecza profesjonalna ekipa alpinistyczna.

KIM JESTEŚMY >?

i gdzie nas znaleźć >

menager nashiart

Michał Derlicki

dyrektor artystyczny nashiart

Natalia Dylczyk

OFERTA

Klienci, którzy nas wybrali, poszukiwali czegoś wyjątkowego dla uświetnienia swojego wydarzenia firmowego lub ważnego spotkania z klientami. Poszukiwali czegoś, co doda wydarzeniu prawdziwą wartość. Wybrali nas, ponieważ oferujemy unikatowe, tematyczne pokazy akrobatyczno-sportowe, które łączą w sobie wyjątkowe emocje, najwyższy poziom profesjonalizmu, a do tego specjalne przesłanie. Nasze portfolio obejmuje pokazy inspirowane znanymi produkcjami filmowymi, muzycznymi, teatralnymi, jak również pokazy dotykające tematów ważnych dla współczesnych ludzi biznesu, takich jak równowaga umysłu i ciała , motywacja, praca zespołowa. Organizujemy również zindywidualizowane pokazy, szyte na miarę potrzeb klienta.

NASZE REALIZACJE

  • Wszystko
  • FOTOGRAFIE

KONTAKT

napisz lub zadzwoń