Co przesądza o wysokim poziomie pokazów akrobatycznych?

Co przesądza o wysokim poziomie pokazów akrobatycznych?

Co przesądza o wysokim poziomie pokazów akrobatycznych?

Profesjonalne pokazy akrobatyczne to nie tylko typowe widowiska sportowe, których zadaniem jest zaprezentowanie sprawności i siły akrobatów. W NashiArt wiemy, że o końcowym sukcesie przesądza również wiele innych aspektów, nie zawsze związanych z poziomem sportowym.
Profesjonalni akrobaci, gwarantujący najwyższy poziom umiejętności sportowych i gimnastycznych to oczywiście podstawa udanego pokazu akrobatycznego. Współczesna sztuka cyrkowa to jednak nie tylko rozrywka mająca na celu zaprezentowanie możliwości ludzkiego ciała. Coraz bardziej wymagająca i świadoma publiczność sprawia, że akrobatyka musi się nieustannie rozwijać i przesuwać w stronę wysublimowanej sztuki, pełnej artystycznego przekazu. Dlatego też pokazy akrobatyczne organizowane przez NashiArt charakteryzują się dopracowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów.
Strona wizualna
Trudno wyobrazić sobie udane przedstawienie teatralne czy film bez odpowiednich kostiumów i makijażu występujących w nich aktorów. Podobnie jest w przypadku pokazów akrobatycznych. Każde z nich to starannie opracowana historia, z fabułą i scenariuszem. Dlatego też występujący w NashiArt akrobaci za każdym razem pojawiają się na scenie w dopasowanych do tematyki pokazu kostiumach i makijażu. Ręcznie zdobione, podkreślające piękną budowę ludzkiego ciała stroje zaznaczają charakter widowiska, pozwalają lepiej oddać emocje i dodają występowi estetyki. Z kolei makijaż wielokrotnie pozwala uwypuklić nieprzeciętne umiejętności aktorskie naszych artystów.
Światło i muzyka
Równie ważnym aspektem mającym wpływ na jakość widowiska jest umiejętne połączenie choreografii z muzyką oraz oświetleniem. Innej otoczki potrzebuje bowiem romantyczny występ na przyjęciu weselnym, a innej – dynamiczny pokaz dla młodzieży. Muzyka doskonale podkreśla charakter widowiska, może mu nadać powagi, subtelności, pobudzać do działania lub wyciszać. Odpowiednie oświetlenie natomiast znakomicie buduje nastrój, uwypukla sprawność akrobatów, pozwala skupić uwagę widzów na występie.
Indywidualne podejście do klienta
Nie można zapominać, że o sukcesie pokazu akrobatycznego przesądza też satysfakcja klienta. Nawet najbardziej zaawansowany sportowo i artystycznie pokaz nie będzie udany, jeśli nie spełni oczekiwań klienta. Dlatego w NashiArt jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły – staramy dopasować się je do naszych możliwości technicznych, charakteru eventu, a nawet płci czy wieku gości. Naszą domeną jest profesjonalizm, więc oferujemy swoją pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Zostaw komentarz