GALERIA WARMIŃSKA – OTWARCIE V.I.P

Przygotowania do realizacji show w Galerii Warmińskiej były bardzo rozbudowane. Zaangażowaliśmy zespół 30 osobowy wraz, z którym przez dwa miesiące przygotowywaliśmy się do pokazu. Klient miał określoną koncepcją w jakiej chciał utrzymać klimat wydarzenia- była to tematyka „Glamour”. Zaproponowaliśmy dwie części występów artystycznych. Pierwszą z nich był półgodzinny koncert damskiego kwartetu smyczkowego oraz powitanie gości przez akrobatki podwieszone w kryształowych klatkach . Szereg akrobatek tańczących na kołach w powietrzu,  prowadził do hali głównej.

Drugą częścią był pokaz artystyczny w trakcie części oficjalnej. Składał się z występów : pokaz na kole, pokaz na pasach, pokazu czterech synchronicznych szarf oraz duetu akrobatycznego.

Ze względu na rozbudowany program artystyczny wydarzenia te wymagały szczególnej logistyki, nad którą kontrolę sprawował Michał Derlicki i Andrzej Dylczyk.

Kostiumy zaprojektował i wykonał Sebastian Siccone Szczepański. O charakteryzacje artystów zadbała Wioletta Wypijewska – mistrzyni świata w makijażu artystycznym.

Bezpieczeństwo lotów zapewnił Maciej Czarnecki.

Related Projects