Niezbędne elementy profesjonalnego pokazu akrobatycznego

Niezbędne elementy profesjonalnego pokazu akrobatycznego

Niezbędne elementy profesjonalnego pokazu akrobatycznego

NashiArt – najwyższa wizualna jakość pokazów
NashiArt to nie tylko dopracowane w najmniejszych szczegółach pokazy akrobatyczne i gimnastyczne – w naszej codziennej pracy zwracamy również olbrzymią uwagę na wizualny aspekt widowisk. Dlatego też wzbogacamy je o dopasowane do konkretnej tematyki kostiumy oraz charakteryzację.
Na idealny pokaz akrobatyczny składa się wiele elementów: najwyższy poziom bezpieczeństwa, dopracowana choreografia, ale również aspekty wizualne, takie jak kostiumy czy choreografia. Dopiero połączenie ich wszystkich daje efekt w postaci widowiska najwyższej jakości.

Niebagatelna rola kostiumów
Wbrew stereotypowym opiniom, widowiska akrobatyczne to nie tylko pokaz siły i sprawności sportowców. Współczesna akrobatyka to również dziedzina sztuki – występujący artyści za każdym razem prezentują określoną historię i wywołują w odbiorcach emocje, do czego potrzebny jest również talent aktorski. W NashiArt zdajemy sobie sprawę, że do właściwego zaprezentowania każdego pokazu niezbędne są dopasowane do tematyki kostiumy. Innej oprawy wymaga bowiem widowisko podczas oficjalnego spotkania dla biznesmenów, a innej – pokaz dla młodzieży. Dlatego stroje, w których występują nasi artyści są przygotowywane we współpracy z kostiumologami pod kątem tematyki oraz charakteru konkretnego eventu. Posiadamy bazę ponad 100 różnych kostiumów w różnych stylach, wszystkie są ręcznie zdobione i zachwycają kunsztownym wykończeniem oraz efektownymi dekoracjami.
Makijaż też ma znaczenie
Kolejnym elementem wpływającym na jakość pokazów akrobatycznych jest odpowiednia charakteryzacja artystów. W NashiArt korzystamy w tym zakresie z pomocy doświadczonych i niezwykle utalentowanych charakteryzatorów, którzy – w zależności od tematyki widowiska, jego charakteru czy grupy odbiorców – tworzą makijaże bezsprzecznie będące małymi dziełami sztuki. Za ich pomocą artyści mogą odpowiednio zaprezentować nastrój danego pokazu, przekazać odpowiednie emocje oraz podkreślić całość przekazu. Dzięki temu, widowiska NashiArt tworzą spójną całość, która na długo pozostaje w pamięci widzów.

 

Zapraszam do obejrzenia filmu z making of - Air Gatsby Show - gdzie między innymi zobaczycie Państwo dlaczego charakteryzacja przy personalizowanym pokazie akrobatycznym jest tak istotna.

Zostaw komentarz