Podsumowanie roku 2016 - pokazy akrobatyczne

Podsumowanie roku 2016 - pokazy akrobatyczne

Podsumowanie roku 2016 – pokazy akrobatyczne

Rok 2016 był dla Nashiart wyjątkowym rokiem. Jako produkcja widowisk artystycznych mieliśmy przyjemność obsłużyć wielu klientów. Współpracowaliśmy między innymi z takimi markami jak Triumph, Reebok, Mercedes, KSW, Holiday on Ice, czy Expo Arena w Ostródzie. Prace Nashiart obejmują kompleksowo obsługę artystyczną. Od wstępnych ustaleń, logistyki działań, doboru aktów, scenariusza, choreografie, zaprojektowania i wykonania niezbędnych kostiumów, reżyserie - do samej realizacji show. Całość przygotowań pozostaje na naszej głowie, a wszystkie ustalenia konsultowane są z naszymi klientami.

Jako marka zajmująca się kompleksową organizacją wydarzeń artystycznych, pokazów akrobatycznych, pokazów mody i innych przedsięwzięć związanych ze sztuką ruchu na pierwszym miejscu stawiamy naszego klienta, dlatego też najbardziej dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych artystów. Gwarancją dobrego show i dobrej współpracy jest zadowolony artysta.
Nashiart to również baza trenerów, choreografów, kostiumologów, wizażystów, alpinistów i cała masa osób biorących udział w przedstawieniu. To między innymi dzięki nim i ich doświadczeniu mogliśmy zrealizować wiele wymagających pokazów akrobatycznych. W 2016 roku postawiliśmy na najwyższy artystyczny poziom, kostiumowe kreacje i dobór odpowiednich partnerów z którymi wspólnie możemy tworzyć te niezapomniane wydarzenia.

W minionym roku nasza praca zaowocowała również i po za granicami naszego kraju. Mogliśmy występować na Litwie, w Niemczech, Słowenii i Austrii. Kolejny rok stawia przed nami wiele nowych celów, pracy ale również i satysfakcji. Czekamy na wyzwania i możliwości spełniania Waszych i naszych kreatywnych marzeń. To dzięki Wam możemy spełniać nasze pasje, a Wy dzięki nam możecie je realizować. Zapraszamy do współpracy w 2017 roku oraz do obejrzenia naszych dokonań w minionym roku!

Zostaw komentarz