Pokazy akrobatyczne – wyróżnij swoją firmę z tłumu!

Pokazy akrobatyczne – wyróżnij swoją firmę z tłumu!

Pokazy akrobatyczne – wyróżnij swoją firmę z tłumu!

Biznes to dziedzina życia, która wymaga szczególnego podejścia – zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą duże pieniądze lub zdobycie nowego klienta. Dobry event, który w pozytywny sposób wpłynie na odbiór danej marki przez kontrahentów i konsumentów, to nie tylko smaczny catering i piękne hostessy. Coraz bardziej liczy się otoczka. Pokazy akrobatyczne, organizowane przez NashiArt, są natomiast znakomitą okazją na to, aby wyróżnić swoją firmę z tłumu innych.
Spotkanie regionalnych menedżerów z całej Polski, uroczysty bankiet z okazji sfinalizowania nowego kontraktu, jubileusz działalności – okazji, podczas których firma musi zaprezentować się z jak najlepszej strony jest naprawdę wiele. Co ciekawe, coraz większa liczba przedsiębiorców – tych mniejszych i bardzo dużych – doskonale zdaje sobie sprawę, że udany firmowy event nie może się już ograniczać do eleganckiego cateringu, pięknych hostess czy dobrej lokalizacji wydarzenia. Równie istotna jest szeroko rozumiana otoczka imprezy, do której zaliczają się też atrakcje dla uczestników. Z roku na rok rośnie więc popularność firmowych pokazów akrobatycznych, których organizacją zajmujemy się w firmie NashiArt.

Pokazy akrobatyczne dla firm – aby event nabrał klasy
Na samym początku należy zaznaczyć, że organizowane przez nas pokazy akrobatyczne nie mają nic wspólnego ze stereotypowymi występami cyrkowymi, niekiedy pełnymi kiczu i tandety. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi artystami i sportowcami, którzy mają za sobą pracę dla tak renomowanych grup, jak Cirque du Soleil czy Dragone, a także półfinalistami i finalistami popularnego telewizyjnego show „Mam talent”. Ich wyjątkowe umiejętności fizyczne w połączeniu z efektowną grą muzyki i świateł gwarantują spektakularne efekty!
Jakie konkretnie pokazy akrobatyczne wybrać na firmowy event? Wszystko zależy od rodzaju wydarzenia, zaproszonych gości, tematyki spotkania, a także możliwości logistyczno-technicznych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno niezwykle efektowne pokazy akrobatyki powietrznej (na szarfie, kole, pasach czy trapezie), jak i zachwycające artystycznym wyrazem pokazy akrobatyki naziemnej (stojaki, hula-hop, kula wodna, kielich, pokazy z ogniem). Dzięki tak unikalnemu uzupełnieniu firmowej imprezy, z pewnością zapisze ona w pamięci uczestników na długo!

Zostaw komentarz