• beautiful &
  clean

 • Made with
  love

Nashi Art - Pokazy Akrobatyczne

Nashi Art to firma zajmująca się kompleksową organizacją i realizacją pokazów artystycznych. Specjalizuje się w pokazach akrobatyki powietrznej i naziemnej oraz sztuki cyrkowej. Nashiart przygotowuje pokazy artystyczne na imprezy: jubileusze, konferencje, pokazy mody, eventy, pikniki, gale czy festiwale. Markę stworzyła Natalia Dylczyk, akrobatka powietrzna zapraszana do pokazów na całym świecie oraz Michał Derlicki - jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Wushu Sportowym w Polsce, kaskader teatralny i filmowy.

 
 • Nasz zespół ma w sumie 20 lat doświadczenia w tworzeniu widowisk artystycznych i sportowych.
 • Współpracujemy z najlepszymi – w naszych pokazach występują utytułowani sportowcy, akrobaci i artyści.
 • O bezpieczeństwo naszych pokazów dba profesjonalna firma alpinistyczna.
 • Posiadamy i tworzymy nowe konstrukcje do występów akrobatyki powietrznej (żyrandole, sześciany).

 

KIM JESTEŚMY >?

i gdzie nas znaleźć >

Natalia Dylczyk

Dyrektor artystyczny Nashi Art. Doświadczenia artystyczne zdobywała występując i współpracując z choreografami i reżyserami na międzynarodowych pokazach akrobatyki powietrznej i naziemnej, m.innymi w Katarze, Kuwejcie, Niemczech , Francji, Austrii, Słowenii, Holandii czy Belgii. Praktykę w zakresie kompleksowej organizacji eventów zdobywała w firmie eventowej Rean i Dylczyk Art.

Michał Derlicki

Manager w Nashi Art, odpowiedzialny za kontakty z Klientami. Wielokrotny złoty medalista Międzynarodowych Mistrzostw Polski Wushu, złoty medalista prowincji Shanxi w Chinach w stylach południowych. Ma wieloletnie doświadczenie organizacyjne. Właściciel klubu sportowego Movement Designers, założyciel Warszawskiej Szkoły Wushu Sportowego. Kaskader, aktor teatru Studio Buffo, artysta.

TOMASZ LEWANDOWSKI

Kierownik produkcji w Nashi Art. Ma wieloletnie doświadczenie na planie filmowym w rolach kaskadera filmowego, aktora, reżysera scen kaskaderskich. Od 2004 roku czynnie uczestniczy w wydarzeniach filmowych, reklamach czy motion capture. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej.

WIOLETTA WYPIJEWSKA

Odpowiada za charakteryzacje artystów podczas eventów. Jako reprezentantka Polski na Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego w Dusseldorfie w 2010 roku, zdobyła pierwsze miejsce i została mistrzynią świata w kategorii Make-UP. Na co dzień współpracuje z marka Kryolan prowadząc i szkoląc przyszłych instruktorów wizażu. Wioletta pracuje przy najbardziej prestiżowych produkcjach NashiArt.

WYSOKOŚCIÓWKA

Nieodłącznym partnerem Nashiart jest firma alpinistyczna Wysokościówka, która dba o Nasze bezpieczeństwo. To alpiniści którzy posiadają zarówno polskie jak i międzynarodowe uprawnienia, certyfikaty oraz szkolenia. Pracujemy tylko z jedną z grupą alpinistów wraz z którymi realizujemy próby i którzy doskonale znają nasze choreografie. Dodatkowo posiadają polisę OC na kwotę 1 000 000 zł.

NASZE REALIZACJE

 • Wszystko
 • FOTOGRAFIE
 • FILM

OFERTA

Klienci, którzy nas wybrali, poszukiwali czegoś wyjątkowego dla uświetnienia swojego wydarzenia firmowego lub ważnego spotkania z klientami. Poszukiwali czegoś, co doda wydarzeniu prawdziwą wartość. Wybrali nas, ponieważ oferujemy unikatowe, tematyczne pokazy akrobatyczno-sportowe, które łączą w sobie wyjątkowe emocje, najwyższy poziom profesjonalizmu, a do tego specjalne przesłanie. Nasze portfolio obejmuje pokazy inspirowane znanymi produkcjami filmowymi, muzycznymi, teatralnymi, jak również pokazy dotykające tematów ważnych dla współczesnych ludzi biznesu, takich jak równowaga umysłu i ciała , motywacja, praca zespołowa. Organizujemy również zindywidualizowane pokazy, szyte na miarę potrzeb klienta.

KONTAKT

napisz lub zadzwoń