Team

KIM JESTEŚMY >?

i gdzie nas znaleźć >

Natalia Dylczyk

Dyrektor artystyczny Nashi Art. Doświadczenia artystyczne zdobywała występując i współpracując z choreografami i reżyserami na międzynarodowych pokazach akrobatyki powietrznej i naziemnej, m.innymi w Katarze, Kuwejcie, Niemczech , Francji, Austrii, Słowenii, Holandii czy Belgii. Praktykę w zakresie kompleksowej organizacji eventów zdobywała w firmie eventowej Rean i Dylczyk Art.

Michał Derlicki

Manager w Nashi Art, odpowiedzialny za kontakty z Klientami. Wielokrotny złoty medalista Międzynarodowych Mistrzostw Polski Wushu, złoty medalista prowincji Shanxi w Chinach w stylach południowych. Ma wieloletnie doświadczenie organizacyjne. Właściciel klubu sportowego Movement Designers, założyciel Warszawskiej Szkoły Wushu Sportowego. Kaskader, aktor teatru Studio Buffo, artysta.

TOMASZ LEWANDOWSKI

Kierownik produkcji w Nashi Art. Ma wieloletnie doświadczenie na planie filmowym w rolach kaskadera filmowego, aktora, reżysera scen kaskaderskich. Od 2004 roku czynnie uczestniczy w wydarzeniach filmowych, reklamach czy motion capture. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej.

WIOLETTA WYPIJEWSKA

Odpowiada za charakteryzacje artystów podczas eventów. Jako reprezentantka Polski na Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego w Dusseldorfie w 2010 roku, zdobyła pierwsze miejsce i została mistrzynią świata w kategorii Make-UP. Na co dzień współpracuje z marka Kryolan prowadząc i szkoląc przyszłych instruktorów wizażu. Wioletta pracuje przy najbardziej prestiżowych produkcjach NashiArt.

WYSOKOŚCIÓWKA

Nieodłącznym partnerem Nashiart jest firma alpinistyczna Wysokościówka, która dba o Nasze bezpieczeństwo. To alpiniści którzy posiadają zarówno polskie jak i międzynarodowe uprawnienia, certyfikaty oraz szkolenia. Pracujemy tylko z jedną z grupą alpinistów wraz z którymi realizujemy próby i którzy doskonale znają nasze choreografie. Dodatkowo posiadają polisę OC na kwotę 1 000 000 zł.