Tematyczne pokazy akrobatyczne – dlaczego warto?

Tematyczne pokazy akrobatyczne – dlaczego warto?

Tematyczne pokazy akrobatyczne – dlaczego warto?

Pokazy akrobatyczne już dawno przestały być uważane za prostą rozrywkę dla niewymagających widzów. Profesjonalizacja tej gałęzi sztuki – bo właśnie do sztuki są zaliczane – oraz stopniowe przechodzenie w stronę teatralizacji pokazów akrobatycznych sprawiły, że zawitały one również na salony. Firma NashiArt zajmuje się kompleksową organizacją najwyższej jakości pokazów akrobatyki powietrznej i naziemnej, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów.

Wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy, dotyczą zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. Bez względu na to, czy jest to uroczyste przyjęcie weselne w plenerze, gala charytatywna czy pokaz sprzętu sportowego – za każdym razem warto zadbać, aby była to wyjątkowa impreza, która na długo zapadnie w pamięci jej uczestników. Znakomitym pomysłem na uświetnienie każdego wydarzenia są natomiast spersonalizowane pokazy akrobatyki. Ich organizacją zajmuje się firma NashiArt.

Event na miarę oczekiwań

Współczesna akrobatyka to połączenie siły fizycznej i sprawności artystów z emocjonalnym przekazem widowiska oraz grą świateł i muzyki. Ważne jest jednak to, aby tematyka pokazu była jak najbardziej dopasowana to potrzeb klienta. Innych wrażeń mogą oczekiwać bowiem biznesmeni podczas uroczystej gali, a innych – miłośnicy sztuki najwyższej jakości. Liczy się też charakter imprezy. Dla przykładu: oprawa oficjalnych spotkań powinna być o wiele bardziej elegancka niż np. pokaz dla młodzieży w trakcie eventów w centrum handlowym.

– Już na początku współpracy z każdym klientem staramy się jak najlepiej poznać jego oczekiwania. Pytamy, jaki jest kontekst danego eventu, kim będą jego uczestnicy, w jakim miejscu będzie się odbywało. Dzięki temu może on wybrać z naszej oferty pokaz, który wydaje mu się najwłaściwszy – mówi Natalia Dylczyk, współzałożycielka NashiArt. – Współpracujemy z profesjonalnymi sportowcami, artystami, kostiumologami czy charakteryzatorami, więc efekty są za każdym razem spektakularne. Jako przykład mogę tu podać choćby widowisko Gatsby Air Show, przygotowane specjalnie na potrzeby eventu organizowanego w niepowtarzalnym stylu lat 20. – dodaje.

Tematyczne pokazy akrobatyczne mogą być inspirowane znanymi filmami, książkami czy postaciami, dotyczyć wartości ważnych dla danej grupy odbiorców. Dzięki tego typu wysokiej klasy rozrywce, każdy event znacznie zyskuje na oprawie i prestiżu.

Zostaw komentarz