Widowiska akrobatyczne - najlepsi polscy i zagraniczni akrobaci – tylko w NashiArt

Widowiska akrobatyczne - najlepsi polscy i zagraniczni akrobaci – tylko w NashiArt

Widowiska akrobatyczne – najlepsi polscy i zagraniczni akrobaci – tylko w NashiArt

              Organizacja widowisk akrobatycznych to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dająca nam mnóstwo satysfakcji. Aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług oraz sprawić, by nasze pokazy na długo pozostawały w pamięci widzów, współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami – najlepszymi w swoim fachu polskimi akrobatami.
Bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest etyka, dlatego w naszej ofercie nie posiadamy solistycznych numerów, w których występują dzieci. Choć nasze pokazy charakteryzują się najwyższym możliwym poziomem bezpieczeństwa – współpracujemy z doświadczoną ekipą alpinistów, która zabezpiecza widowiska – to oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie można zupełnie wykluczyć ryzyka kontuzji czy wypadku. Dlatego pracują u nas głównie osoby dorosłe, świadome możliwości i ograniczeń swojego ciała. Uważamy, że tylko takie podejście pozwoli nam realizować się zawodowo i osobiście.
Zespół NashiArt tworzy czołówka polskich akrobatów, sportowców i artystów – mistrzów w swoim fachu, z wieloletnim doświadczeniem i utytułowanych na wielu polach. Daje to gwarancję najwyższej jakości widowisk akrobatycznych, które nie są jedynie wydarzeniem sportowym, ale i artystycznym. To prawdziwe dzieła sztuki, przeznaczone dla odbiorców, dla których – oprócz rozrywki – liczą się też emocje oraz estetyka.
Dla szczególnie wymagających klientów przygotowaliśmy również ofertę VIP, w ramach której możliwe są występy renomowanych i cenionych na całym świecie artystów z zagranicy. Należy przy tym pamiętać, że tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim jakość i najwyższy poziom artystyczny – dlatego też stawki za nasze usługi nie należą do najniższych na rynku. Wychodzimy jednak z założenia, że bezpieczeństwa naszych artystów oraz zadowolenia klientów nie można przeliczać na pieniądze. Z tego powodu nigdy nie oszczędzamy na ubezpieczeniach pokazów, systemach zabezpieczających, a także otoczce artystycznej w postaci kostiumów, oświetlenia czy charakteryzacji. Widowiska akrobatyczne są dla nas sztuką, stąd na co dzień jesteśmy perfekcjonistami, którzy współpracują i uczą się od najlepszych.

Zostaw komentarz