Występy akrobatyczne – przede wszystkim bezpieczeństwo

Występy akrobatyczne – przede wszystkim bezpieczeństwo

Występy akrobatyczne – przede wszystkim bezpieczeństwo

Artyści biorący udział w pokazach akrobatycznych, zwłaszcza tych powietrznych, to ludzie o niesamowitej sile i sprawności fizycznej. Aby mogli całkowicie skupić się na wykonywaniu poszczególnych akrobacji oraz teatralnej ekspresji swojego występu, muszą czuć się w pełni bezpiecznie. W NashiArt nad bezpieczeństwem artystów czuwa profesjonalna ekipa alpinistyczna.
Współpracujący z NashiArt akrobaci i artyści to pełni profesjonaliści, którzy mają za sobą występy w telewizyjnych talent show czy tak renomowanych grupach, jak Dragone czy Cirque du Soleil. Są to osoby o wyjątkowej sprawności i sile fizycznej, gracji ruchów, ale również talencie aktorskim. Wykonywane przez nich pokazy za każdym razem charakteryzują się najwyższą jakością. Jednak aby artyści mogli skupić się jedynie na swoim występie, muszą czuć się w pełni bezpiecznie. Bezpieczeństwo podczas powietrznych pokazów akrobatycznych to podstawa!
Pewność i doświadczenie
Choć dla przeciętnego widza może to wydawać się mało istotne, to jednak dla osoby bądź firmy zainteresowanej organizacją występu NashiArt będzie to sprawa kluczowa – każdy występ naszych artystów jest w pełni ubezpieczony. To my odpowiadamy za wszystkie kwestie techniczne i logistyczne, dysponujemy konstrukcjami potrzebnymi do konkretnego występu albo tworzymy na ich potrzeby zupełnie nowe konstrukcje. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do potrzeb Klienta.
Druga sprawa to bezpieczeństwo samych artystów. Nigdy nie ryzykujemy ich sprawnością i zdrowiem. Podczas występów za każdym razem asekuracją zajmuje się profesjonalna ekipa alpinistyczna. Bez względu na to, czy jest to pokaz z wykorzystaniem szarfy, pasów, żyrandola, spirali czy sieci, akrobata może skupić się wyłącznie na artystycznym wyrazie swojej prezentacji. – Istnieje pewna grupa zawodów, w które wpisane jest ryzyko, a akrobaci z pewnością zaliczają się do tej grupy. Nam jednak ryzyko jakichkolwiek wypadków udało się ograniczyć do minimum. Nasza ekipa alpinistyczna to doświadczeni profesjonaliści, dysponujący nowoczesnym, przetestowanym w różnych warunkach sprzętem. Razem z akrobatami tworzą zgrany zespół, dzięki czemu widzowie mogą w pełni skupić się na oglądaniu widowiska, a sportowcy na wykonywanej przez nich pracy – mówi Michał Derlicki, współzałożyciel marki NashiArt.

Zostaw komentarz