Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Nashi Art - Pokazy Akrobatyczne

Nashi Art to firma zajmująca się kompleksową organizacją i realizacją pokazów artystycznych. Specjalizuje się w pokazach akrobatyki powietrznej i naziemnej oraz sztuki cyrkowej. Nashiart przygotowuje pokazy artystyczne na imprezy: jubileusze, konferencje, pokazy mody, eventy, pikniki, gale czy festiwale. Markę stworzyła Natalia Dylczyk, akrobatka powietrzna zapraszana do pokazów na całym świecie oraz Michał Derlicki - jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Wushu Sportowym w Polsce, kaskader teatralny i filmowy.

 
  • Nasz zespół ma w sumie 20 lat doświadczenia w tworzeniu widowisk artystycznych i sportowych.
  • Współpracujemy z najlepszymi – w naszych pokazach występują utytułowani sportowcy, akrobaci i artyści.
  • O bezpieczeństwo naszych pokazów dba profesjonalna firma alpinistyczna.
  • Posiadamy i tworzymy nowe konstrukcje do występów akrobatyki powietrznej (żyrandole, sześciany).

 

Blog - najnowsze

Nashi Art czyli widowiska szyte na miarę !

Nashi Art czyli widowiska szyte na miarę !

Nashi Art czyli widowiska szyte na miarę  Filozofią naszych działań jest produkcja wydarz ...

Aerial Silk czyli pokaz na szarfie !

Aerial Silk czyli pokaz na szarfie !  Dziś chcielibyśmy przybliżyć historię pokazów na sz ...

Zmiana trendów we współczesnej sztuce cyrkowej

Zmiana trendów we współczesnej sztuce cyrkowej

Jeszcze niedawno sztuka cyrkowa większości osób kojarzyła się z występami tresowanych zwie ...

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W Nashi Art stawiamy na Twoją satysfakcję i spełnienie oczekiwań - już od pierwszego kontaktu po zamykający numer akrobatyczny na imprezie. Dobieramy najlepsze atrakcje artystyczne z naszej oferty, w zależności od przekazu, jaki ma mu towarzyszyć. Cel klienta jest naszym celem artystycznym, dlatego dużo uwagi poświęcamy m.in. na poznanie Twojej firmy.

PROFESJONALNA ANALIZA TECHNICZNA

Oprócz analizy kontekstu wydarzenia czy jego odbiorców, sprawdzamy możliwości techniczne pokazów akrobatycznych, w miejscu którym dysponujesz. Z doświadczenia wynika, że finalny efekt imprezy jest wynikiem fachowego podejścia do każdego detalu pokazu, a także dobrej organizacji pracy.

KOORDYNACJA FULL-SERVICE

Razem z Klientem omawiamy wszystkie elementy pokazu, timing imprezy, a także wymogi organizacyjne i logistyczne. Dbamy o regularną komunikację z Klientem na każdym etapie projektu, tak aby wszystko było idealnie przygotowane na czas. Doskonale znamy się na tym co robimy, więc nasi Klienci nie muszą martwić się o żaden szczegół pokazów na swojej imprezie firmowej.

ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

Na tle innych firm na rynku zajmujących się atrakcjami na imprezach firmowych, przykładamy wyjątkową wagę do kwestii bezpieczeństwa. Oferujemy tylko ubezpieczone pokazy akrobatyczne, a przy elementach akrobatycznych wykonywanych na wysokości, naszych artystów zabezpiecza profesjonalna ekipa alpinistyczna.

KIM JESTEŚMY >?

i gdzie nas znaleźć >

menager nashiart

Michał Derlicki

dyrektor artystyczny nashiart

Natalia Dylczyk

OFERTA

Klienci, którzy nas wybrali, poszukiwali czegoś wyjątkowego dla uświetnienia swojego wydarzenia firmowego lub ważnego spotkania z klientami. Poszukiwali czegoś, co doda wydarzeniu prawdziwą wartość. Wybrali nas, ponieważ oferujemy unikatowe, tematyczne pokazy akrobatyczno-sportowe, które łączą w sobie wyjątkowe emocje, najwyższy poziom profesjonalizmu, a do tego specjalne przesłanie. Nasze portfolio obejmuje pokazy inspirowane znanymi produkcjami filmowymi, muzycznymi, teatralnymi, jak również pokazy dotykające tematów ważnych dla współczesnych ludzi biznesu, takich jak równowaga umysłu i ciała , motywacja, praca zespołowa. Organizujemy również zindywidualizowane pokazy, szyte na miarę potrzeb klienta.

 

 

NASZE REALIZACJE

  • Wszystko
  • FILM
  • FOTOGRAFIE

KONTAKT

napisz lub zadzwoń