CO NAS WYRÓŻNIA?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W Nashi Art stawiamy na Twoją satysfakcję i spełnienie oczekiwań - już od pierwszego kontaktu po zamykający numer akrobatyczny na imprezie. Dobieramy najlepsze atrakcje artystyczne z naszej oferty, w zależności od przekazu, jaki ma mu towarzyszyć. Cel klienta jest naszym celem artystycznym, dlatego dużo uwagi poświęcamy m.in. na poznanie Twojej firmy.

PROFESJONALNA ANALIZA TECHNICZNA

Oprócz analizy kontekstu wydarzenia czy jego odbiorców, sprawdzamy możliwości techniczne pokazów akrobatycznych, w miejscu którym dysponujesz. Z doświadczenia wynika, że finalny efekt imprezy jest wynikiem fachowego podejścia do każdego detalu pokazu, a także dobrej organizacji pracy.

KOORDYNACJA FULL-SERVICE

Razem z Klientem omawiamy wszystkie elementy pokazu, timing imprezy, a także wymogi organizacyjne i logistyczne. Dbamy o regularną komunikację z Klientem na każdym etapie projektu, tak aby wszystko było idealnie przygotowane na czas. Doskonale znamy się na tym co robimy, więc nasi Klienci nie muszą martwić się o żaden szczegół pokazów na swojej imprezie firmowej.

ZAUFANIE I BEZPIECZEŃSTWO

Na tle innych firm na rynku zajmujących się atrakcjami na imprezach firmowych, przykładamy wyjątkową wagę do kwestii bezpieczeństwa. Oferujemy tylko ubezpieczone pokazy akrobatyczne, a przy elementach akrobatycznych wykonywanych na wysokości, naszych artystów zabezpiecza profesjonalna ekipa alpinistyczna.