Screen&Sound fest.2017

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w gali finałowej Screen&Sound fest.2017 ! Na tę okoliczność dzięki Dylczyk Bussines Art i Wojciech S.Wocław mogliśmy przygotować  oprawę artystyczną kreatywnie łącząc sztukę ruchu z muzyką i wizualizacją. Do programu zaprosiliśmy wielu znakomitych artystów z polski (również i półfinalistów programu rozrywkowego Mam Talent ). Po raz pierwszy w Polsce wystąpiła u naszego boku Erika Lemay jako gwiazda wieczoru - znana na całym świecie artystka Cirque du Soleil a w świecie scenicznym rozpoznawana jako królowa wszystkich artystek. Był to pierwszy występ akrobatyczny tak wielkiej gwiazdy pod skrzydłami Nashiart a Jej sztuka zwana "Physical Poetry" olśniła nie jednego z zachwyconych gości".

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą Aleja Gwiazd gdzie znajdą Państwo więcej takich perełek sztuki. Tylko w Nashiart !

Screen & Sound fest.2017  było nie codziennym wyzwaniem gdzie sztuka ruchu mogła być interpretacją innych form sztuki. Dla nas to wielkie wyzwanie i ogromna przyjemność tworzenia ! Za choreografie oraz kostiumy odpowiedzialna była Natalia Dylczyk, logistyka i koordynacja Michał Derlicki.

Zapraszamy do obejrzenia skróconych wersji występów !

 

Dziękujemy Wszystkim artystom za wielkie zaangażowanie i w związku z czym przepiękny rezultat. Jesteśmy dumni że możemy pracować z tak wspaniałymi osobowościami.

Related Projects